Totek19722 Totek19722 01-10-2022 Matematyka Rozwiązane Plis pomocy! - Emilia zapłaciła 3,38 zł za 1,3 kg jabłek. Gosia zapłaciła 2,58 zł za 15 kg innych jabłek. Która z pań kupiła tańsze jabłka. Plis proszę na szybko z obliczeniami! Daje naj dobrej odpowiedzi <3