Poprostumixolix Poprostumixolix 03-10-2022 Matematyka Rozwiązane Za 2 chleby i 4 bułki zapłacono 11 zł 40 gr a za 5 takich chlebów i 7 takich bułek zapłacono 26 zł 70 gr. Ile kosztował chleb a ile bułka ? Pls i proszę wytłumaczyć