Oliwckia6543 Oliwckia6543 04-10-2022 Matematyka Rozwiązane Kilogram jabłek kosztuje 10 zł. Wojtek kupił pięć jabłek i obliczył, że średnia masa jednego jabłka to 0.5dag. Ile zapłacił?.