Piegaty5753 Piegaty5753 04-10-2022 Matematyka Rozwiązane Czteroosobowa rodzina za tydzień pobytu w pensjonacie zapłaciła 980 zł. Nocleg każdej osoby kosztował tyle samo.a)Ile kosztuje jeden nocleg?b)ile kosztują trzy noclegi w tym pensjonacie dla 23 uczniów?