Lipamarcel69 Lipamarcel69 05-10-2022 Matematyka Rozwiązane ile to bedzie ola kupila batonika za 1 caly i 1 piąta zlotego lizaka za 1,10 zlotego i wafelka za 1,35 zaplaciła 5 zl