Aledlaczegoja8805 Aledlaczegoja8805 06-10-2022 Matematyka Rozwiązane Beton i czekolada kosztują łącznie 7,20 złoty cena batona stanowi jedną trzecią ceny czekolady. Oblicz ile otrzymamy resztę z 20 zł kupując dwie czekolady i trzy batony.