Mat1095
Rozwiązane

Melon kosztował tyle samo co 3 kiwi. Za 2 melony i 4 kiwi mama zapła ciła 20 zł. Ile kosztował melon, a ile kiwi? Uzupelnij rozwiązanie zadania 2. 2. 0 = 3. 11 +4. 11 = 20 zł: = zł Odp. Jeden melon kosztował +4. zł, a jedno kiwi 11 zł. = 20 zł zł​



Melon Kosztował Tyle Samo Co 3 Kiwi Za 2 Melony I 4 Kiwi Mama Zapła Ciła 20 Zł Ile Kosztował Melon A Ile Kiwi Uzupelnij Rozwiązanie Zadania 2 2 0 3 11 4 11 20 Z class=