OrginalFairy OrginalFairy 18-10-2022 Matematyka Rozwiązane Sok w cukierni kosztuje tyle samo co 4 drożdżówki. Za 2 soki i 5 drożdżówek mama zapłaciła 26 zł. Ile kosztował sok, a ile drożdżówka?Uzupełnij rozwiązanie zadania.26zł : (2x❓+❓) = 26zł :❓=❓zł❓zł x❓=❓zł