Michalinaleszc90 Michalinaleszc90 18-10-2022 Matematyka Rozwiązane w sklepiku szkolnym i jabłka i gruszki można kupić na sztuki jabłko kosztuje 1 zł a gruszka 2 zł za 4 jabłka i 3 gruszki trzeba zapłacić