1heh 1heh 23-10-2022 Matematyka Rozwiązane Magda kupiła czekoladę za 4 zł, 3 paczki ciastek po 6 zł za paczkę i pudełko cukierków za 5 zł. Oblicz łączny koszt jej zakupów. Zapisz rozwiązanie za pomocą jednego wyrażenia i oblicz jego wartość. Błagam szybko