4. Rozwiąż poniższe zadania.

Za 70 dag gruszek zapłacono 3.85 zł. lle gruszek można kupić za 7,15



4 Rozwiąż Poniższe Zadania Za 70 Dag Gruszek Zapłacono 385 Zł Lle Gruszek Można Kupić Za 715 class=