Ewadorszynska Ewadorszynska 27-10-2022 Matematyka Rozwiązane Basia kupiła 5 jednakowych czekolad i batoniki za 7 zł. Za zakupy zapłaciła 22 zł. Ile kosztowała 1 czekolada ? Ułóż odpowiednie równanie i je rozwiąż ! *****...*. Odp.: