Juliakiejdo2 Juliakiejdo2 02-11-2022 Matematyka Rozwiązane pan Adam za 2 melony i 9 owoców kiwi zapłacił 32 zł. jedno kiwi kosztowało 2 zł. ile kosztował melon? Ułóż równanie i je rozwiąż