1.Stal kosztuje 3500zł za 1t
2.Jagody kosztują 3zł za 100g
3.Szynka kosztuje 8.25zł za 25dag
4.Cukier vaniliowy kosztuje 2.10zł za 10g
5.Masło kosztuje 7.20 za 200g
6.Polędwica kosztuje 5.60zł za 10dag
7.Cement kosztuje 700zł za 1t
8.Kawa kosztuje 0.75zł za 10g
Ile kosztuje każdy produkt jak waży 1kg?
Zadanie 7 str. 35 w ćwiczeniach z matematyki klasa 6 (ćwiczenia ,,matematyka z plusem wersja c" nowe wydanie)
Proszę o szybką odpowiedź ​