Tlipinski32 Tlipinski32 20-11-2022 Matematyka Rozwiązane Czy ktoś mi pomoże daje naj Zadanie 3. Na bazarze możemy kupić 14,5 kg pomidorów w cenie 123,25 zł. Ile zatem kupimy pomidorów za 14,5 zł, a ile za zapłacimy za 123,25 kg pomidorów?