Kubablasinskis2692 Kubablasinskis2692 22-11-2022 Matematyka Rozwiązane Tona aluminium kosztuje około 10000 zł pusta aluminiowa puszka waży 16 g ile kosztuje aluminium zużyte na wyprodukowanie jednej puszki.