W1k1m1k1 W1k1m1k1 26-11-2022 Matematyka Rozwiązane Tona aluminium kosztuje około 10 tys. zł. Pusta aluminiowa puszka waży 16 g. Ile kosz tuje aluminium zużyte na wyprodukowanie jednej puszki?