Karolinxaxxa Karolinxaxxa 29-11-2022 Matematyka Rozwiązane Ułóż i oblicz proporcje w następującym zdaniu za 4 kg Gruszek Janek zapłacił 32 zł ile zapłacił za 9 kg tych Gruszek ile kosztuje 1 kg tych Gruszek