Borysdominika351 Borysdominika351 08-12-2022 Matematyka Rozwiązane Ile kosztuje gruszki jak jedna waży 1kl a kosztuje 2zl to ile kosztują 9 gruszek Zadanie z matematyki ❤️❤️❤️❤️❤️❤️