Karolcia12 Karolcia12 08-04-2009 Matematyka Rozwiązane W sklepie było 24,5 kg jabłek.Pierwszego dnia sprzedano 0,6 wszystkich jabłek,drugiego dnia 0,5 reszty,a trzeciego dnia pozostałą ilość jabłek sprzedano za 6,86 złotego.Oblicz cene tych jabłek. Powinno wyjść 1,4 zł.Prosze o obliczenia.