Ja123 Ja123 17-10-2009 Matematyka Rozwiązane Tona aluminiwa kosztuje około 5 tys.zł.pusta aluminiowa puszka waży 16g. ile kosztuje aluminim zuzyt na wyprodukowanie Jednej puszki??