2.10/12=0.175-jeden wafelek przed promocją
2.10/15=0.14-jeden wafelek po promocji
0.175-0.14=0.035≈0.04- różnica cen jednego wafelka
Zbyt się pośpieszyłam z zadaniem a nie zauwazylam ze trzeba procent obliczyc a tam nie jestem najmocniejsza. Przepraszam! :(